Co sprzedajesz?

Co sprzedajesz

CO SPRZEDAJESZ?

Ważny dzień w życiu zawodowym Twojego męża. Kolejne trudne spotkania przed nim. Dobrze wiesz, jak wiele wysiłku już włożył i jak dużo zależy od przebiegu najbliższych spotkań. On się ubiera…. A Ty podchodzisz, przytulasz go mocno i mówisz mu jak bardzo jesteś z niego dumna, że jest super i sobie rewelacyjnie poradzi….

WIARA, WSPARCIE, DMUCHNIĘCIE W SKRZYDŁA…
...SPRZEDANE

Wychodzisz ze swojego mieszkania. Na klatce schodowej spotykasz panią, która dba o porządek. Witasz ją serdecznym uśmiechem i mówisz jak bardzo doceniasz to, że możesz mieszkać w czystym bloku.

DOCENIENIE, SERDECZNY UŚMIECH, POCZUCIE WAŻNOŚCI…
...SPRZEDANE

Twoje dziecko wraca ze szkoły i oznajmia, że dostało gorszą ocenę ze sprawdzianu. Krzyczysz, że miało się uczyć, że jest leniem i do niczego w życiu nie dojdzie.

BRAK WSPARCIA, NISKIE POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI…
...SPRZEDANE

Twoje dziecko nie zrobiło na czas tego, co było zadane i teraz płacze, że dostanie złą ocenę. Wiesz, że przypominałeś o tym, wiesz że to jego odpowiedzialność ale spokojnie wskazujesz na lekcję, jaką można z tego nieprzyjemnego doświadczenia wyciągnąć. Rozmawiacie co można było zrobić inaczej, planujecie co w przyszłości trzeba zrobić aby takich sytuacji już nie było.

ZROZUMIENIE, WSPARCIE, POZWOLENIE NA POPEŁNIANIE BŁĘDÓW…
...SPRZEDANE

W emocjach nie wytrzymałeś i powiedziałeś kilka słów za dużo, kilka słów za głośno. Idziesz do płaczącego młodego człowieka, przytulasz i szczerze przepraszasz za swoje zachowanie.

PRZEPROSINY, ODBUDOWA KILKU ZRZUCONYCH EMOCJONALNYCH CEGIEŁEK, NAUKA PRZEPRASZANIA…
...SPRZEDANE

Sprzedajesz samochód. Wiesz o kilku wadach, których na pierwszy rzut oka nie widać. Wiesz, że za kilkadziesiąt przejechanych kilometrów nowego właściciela będzie czekać droga naprawa. Jednak nic o tym nie mówisz i zachwalasz samochód jak by wyjechał prosto z salonu. Robisz to po to, aby uzyskać lepszą cenę. Samochód trafia do nowego, jeszcze zadowolonego właściciela.

OSZUSTWO, KRADZIEŻ, DOWÓD NA BRAK UCZCIWOŚCI LUDZI…
...SPRZEDANE

Jedziesz samochodem. Godzina korkowa. Spokojnie delektujesz się czasem dla siebie. Wpuszczasz kierowców włączających się do ruchu. Mimo powolnego posuwania się do przodu, jesteś uśmiechnięty i dzielisz się tym uśmiechem z innymi.

UPRZEJMOŚĆ, DOBRY NASTRÓJ…
...SPRZEDANE

Każdy codziennie dokonuje wielu sprzedaży.
Każdy codziennie od kogoś coś kupuje.

A TY CO SPRZEDAJESZ?

Robert Rzeszotarski

Zapraszam do wspólnej drogi wzrostu

Wejdź na pokład Akademii Wzrastaj
Najlepsza inwestycja to Inwestycja w Siebie

Wzrastaj Robert Rzeszotarski

NIP: 583 248 96 00

ul. Świętokrzyska 25 lok. 209
80-180 Gdańsk

tel. 518 105 503